Warszawa: Różaniec pod Szpitalem Bielańskim

Różaniec pod Szpitalem Bielańskim

W czwartek 20 września członkowie warszawskiego koła młodzieży Rycerstwa Niepokalanej – wraz z innymi wiernymi – zgromadzili się pod Szpitalem Bielańskim, aby wziąć udział w antyaborcyjnej pikiecie współorganizowanej przez Fundację Pro – prawo do życia. Modlitwy prowadzili księża i bracia Bractwa Św. Piusa X. Zgromadzeni wspólne odmówili różaniec w intencji zadośćuczynienia Panu Bogu za grzechy aborcji dokonywane w tym szpitalu oraz wyproszenia u Niepokalanej skruchy i nawrócenia tym, którzy są za nie odpowiedzialni. Poszczególne tajemnice różańca poprzedzały rozważania i wspólny śpiew.

Szpital Bielański przoduje w statystykach, jeśli chodzi o dokonane aborcje w Polsce. Tylko w 2017 r. zamordowano tu 131 nienarodzonych dzieci, głównie zagrożonych niepełnosprawnością (w tym zespołem Downa).

Gepostet von Adrian Majcher am Donnerstag, 20. September 2018

Warszawskie koło młodzieży Rycerstwa Niepokalanej gorąco zaprasza na następny publiczny różaniec przed Szpitalem Bielańskim w niedzielę 14 października o godz. 19.00.

Aktualizacja 1.12.2018 r.

Warszawskie koło młodzieży Rycerstwa Niepokalanej oraz Fundacja Pro – prawo do życia gorąco zachęcają wszystkich, a szczególnie całe rodziny, do udziału w publicznej modlitwie różańcowej w intencji zadośćuczynienia Panu Bogu za grzechy aborcji dokonywanych w Szpitalach Bielańskim i prof. W. Orłowskiego oraz wyproszenia u Niepokalanej skruchy i nawrócenia tym, którzy są za to odpowiedzialni. Różańce przed Szpitalem Bielańskim będą odmawiane w każdą drugą niedzielę miesiąca, a przed Szpitalem Orłowskiego – w każdą czwartą niedzielę miesiąca o godz. 19.00.

Różaniec 18.11.2018 r.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Apostolat i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.