Przejdź do treści

Apel o dołączenie do aktu zawierzenia Polski Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

Szanowni Państwo, Drodzy Wierni, Rycerze Niepokalanej!

Bractwo Kapłańskie Świętego Piusa X oraz Militia Immaculatae wspierają inicjatywę, której celem jest zawierzenie naszej Ojczyzny Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Gorąco i usilnie zachęcamy do dołączenia do ogólnopolskiego aktu zawierzenia Polski i Polaków Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny, który odbędzie się 25 marca br., w święto Zwiastowania Najświętszej Maryi Pannie.

Pragniemy, aby każdy z Państwa dokonał aktu zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi Polski, samego siebie oraz rodziny, zarówno w kościołach i kaplicach, jak również w domach. Dodatkowo Rycerzy Niepokalanej gorąco prosimy o rozpowszechnianie wiadomości o tej inicjatywie oraz samego aktu zawierzenia wśród rodaków.

Dołączamy do apelu, aby takiego powszechnego aktu zawierzenia dokonały władze Rzeczypospolitej z jej Prezydentem na czele oraz wszyscy Polacy wraz z duchowieństwem, biskupami, w parafiach czy wspólnotach. W tym przedsięwzięciu powinny wziąć udział również szkoły, uniwersytety i wszelkie instytucje publiczne. Podobne akty są obecnie silnie propagowane i wcielane w życie, m.in. na Filipinach, w niektórych krajach Ameryki Południowej oraz w coraz większej liczbie krajów Europy. Niechaj każdy dom w Polsce będzie powierzony Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny!

Jako wierni Tradycji Katolickiej oraz rycerze walczmy o to, żeby w każdym polskim domu, parafii czy instytucji Jej Niepokalane Serce zajmowało szczególne, królewskie miejsce. Gorąco módlmy się i ofiarujmy, aby nasza Niepokalana Matka i Królowa raczyła po raz kolejny wziąć swój naród w opiekę.

Jej Niepokalane Serce zatryumfuje!

Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną, zaczynając od Polski!

ks. Dawid Wierzycki FSSPX
moderator Rycerstwa Niepokalanej Tradycyjnej Obserwancji w Polsce

Transmisja na żywo z Warszawy (25 III, godz. 17.30 18.30)

Zobacz też: oficjalna strona internetowa inicjatywy.

Skip to content