IV Piesza Pielgrzymka Wiernych Bractwa do Studzienicznej

2 maja 2026 r., w przeddzień uroczystości Najświętszej Maryi Panny Królowej Korony Polskiej, wierni uczęszczający do suwalskiej kaplicy Bractwa św. Piusa X już po raz czwarty udali się do Sanktuarium Matki Bożej Studzieniczańskiej, aby podziękować Jej za doznane łaski i zanieść Jej swoje prośby.
Dowiedz się więcej »IV Piesza Pielgrzymka Wiernych Bractwa do Studzienicznej

